Schätzpreis 2.500 €
Zuschlag 3.500 €

Carl Eduard, 1900-1918. 20 Mark 1905 A, Berlin. Auflage: 10.000 Exemplare. J. 274.

Selten. Vorzüglich-Stempelglanz