Starts in 10 day(s) 4 hour(s)

GERMAN COINS AND MEDALS BAYERN

Estimated price 75 €
Starting price 3 bid(s) 75 €

Maximilian II., 1848-1864. Doppelgulden 1848, München. 21.18 g. AKS 150, Dav. 600, J. 83, Kahnt 117, Thun 90.

Vorzüglich-Stempelglanz